Trenerzy - Akademia Przedsiębiorczości Mentor
Akademii Przedsiębiorczości Mentor, mentor, anna rączkowiak
427
page-template-default,page,page-id-427,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Trenerzy

IMG-20221019-WA0002

Anna Rączkowiak

 

Absolwentka studiów MBA, wieloletni dyrektor handlowy, szkoleniowiec i job coach. Kierownik studiów podyplomowych i wykładowca na Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Od blisko 10 lat z pasją i zamiłowaniem szkoli menadżerów i ich zespoły sprzedażowe w różnych branżach. Jest menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży i zarządzania sektora B2B. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i narzędzia pozwalające zgłębić tajniki nurtującego tematu. Jej priorytetem jest poprawa efektywności i zwiększenie realizacji założonych celów oraz rozwój kompetencji kadry zarządzającej. Z chęcią podejmuje nowe wyzwania.

Małgorzata Lektarska

 

Menadżer, Trener Biznesu, Coach. Od blisko 20 lat związana z branżą finansową. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę opartą na założeniach psychologii pozytywnej, profilu mocnych stron według Instytutu Gallupa, współczesnej wiedzy o mózgu i efektywnych strategiach uczenia się. Pasjonatka odkrywania talentów i motywowania ludzi do wprowadzania zmian. Konsultant biznesowy, pracuje z poziomami wartości Graves’a, które uważa za podstawę relacji i świadomej komunikacji zarówno w biznesie jak i w życiu prywatnym. Pomaga firmom dążyć do doskonałości rozwijając ich pracowników. Wybiera nieszablonowe metody uczenia. Wykorzystuje w swojej pracy narzędzia coachingowe, prace z obrazem i metaforą.

Kamila Czapko

 

Trener Biznesu, Trener TUS SST, Terapeuta Behawioralny (w trakcie certyfikacji), Socjoterapeuta, Pedagog. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z obszaru treningu umiejętności społecznych, skutecznej komunikacji, budowania i efektywnego zarządzania zespołem, organizacją i planowaniem rozwoju osobistego; posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z zakresu psychoedukacji i treningów kompetencyjnych. W pracy szkoleniowej stosuje różne metody i techniki pracy z grupą, wykorzystując wiedzę i doświadczenie z pola terapeutycznego i szkoleniowego.

Maciej Garwoliński

 

Trener Biznesu, Coach. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów szkoleniowych z zakresu metodyki sprzedaży, systemów zarządzania, budowania sieci sprzedaży, badania kompetencji sprzedawców, komunikacji interpersonalnej oraz umiejętności psychospołecznych. Posiada zdolność efektywnego rozpoznawania silnych i słabych stron pracowników oraz definiowania indywidualnych obszarów rozwoju. W pracy z Klientami optymalizuje procesy sprzedaży i obsługi oraz wdraża opracowane standardy. Stosuje coachingowe podejście w pracy trenera. Korzysta również z własnych doświadczeń sprzedażowych i menedżerskich. Podczas szkoleń potrafi szybko zbudować kontakt z grupą i ją zaktywizować. Oprócz szkoleń prowadzi również indywidualne sesje coachingowe dla kadry menedżerskiej. Jako trener pracuje od 2011 roku  realizując w tym czasie ponad 1000 dni szkoleniowych.

Ewa Rogozińska

 

Międzynarodowy ekspert z zakresu komunikacji międzykulturowej i dyplomacji gospodarczej. Absolwentka filologii angielskiej (Uniwersytet Opolski), PR i komunikacji (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach) oraz Economic Diplomacy (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Nauczyciel akademicki, praktyk biznesu z 25-letnim doświadczeniem, trener i mentor. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu inteligencji płci i komunikacji pomiędzy mężczyznami i kobietami w środowisku pracy, komunikacji międzykulturowej w biznesie oraz dyplomacji gospodarczej i nowych trendów komunikacyjnych w sprzedaży. Prowadzi również warsztaty motywacyjne dla kobiet.

Marcin Oszczyk

 

Absolwent studiów Executive MBA, wieloletni menadżer sprzedaży, szkoleniowiec, trener biznesu. Od ponad 20 lat związany aktywnie ze sprzedażą i zarządzaniem zespołami sprzedażowymi. Ma na swoim koncie wiele wdrożeń optymalizacji kosztów zakupowych w obszarze direct małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Praktyk i pasjonat podejścia Lean w sprzedaży oraz świadomego Leadreschip, opartego na ciągłym rozwoju osobistym i dążeniu do przywództwa piątego stopnia wg Johna Maxwella. Aktywny biegacz i wielki fan piłkarskiego klubu FC Barcelona.